Referanslar

You are here:

Bizi Tercih Eden Firmalar

Enes Asansör Mühendislik olarak, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için çalışıyor ve işimizi her zaman özenle gerçekleştiriyoruz. Aşağıda bizimle çalışan bazı müşterilerimiz yer almaktadır.

Bizimle çalışan tüm müşterilerimize teşekkür ederiz. Başarı hikayeleri ve referanslar, bize güvenen müşterilerimizin deneyimlerini paylaşmalarına olanak tanırken, gelecekteki müşterilerimize de neden bizi seçmeleri gerektiğini gösteriyor. İleride sizinle birlikte çalışmayı dört gözle bekliyoruz.

Ayrıntılı Referans Listesi için lütfen mail atınız.

e-mail: enesasansor@gmail.com

İŞ ORTAKLARIMIZIN TECRÜBELERİ

İsa Yurtseven
İdari İşler ve IK / Thor Kimya

Enes Asansör Mühendislik'ten aldığımız hizmette, Mesleki Eğitim Belgeleri'ne sahip ekipleri ve firma içindeki mühendisler ile muhasebe çalışma arkadaşlarının profesyonelliği sayesinde oluşabilecek tüm sorunlara hızlı çözümler bulabiliyoruz. Asansör konusundaki uzmanlıkları, iş yükümüzü birçok noktada azaltıyor ve düzenli çalışma sistemleri ile memnuniyetimizi kazanıyorlar. Enes Asansör Mühendislik'e teşekkür ederiz.

Gülabi KALEM
CEO / Eskiz Yapı İnşaat Proje San. Tic. Ltd. Şti.

Enes Asansör Mühendislik ile gerçekleştirdiğimiz tüm projelerde sundukları teknolojik ve profesyonel yaklaşım, asansör montajı konusundaki anahtar teslim hizmetleriyle iş yükümüzü büyük ölçüde azaltıyor ve müşteri memnuniyetimizi artırıyor. İşbirliğimizdeki bu yaklaşım, projelerimizin başarısında önemli bir rol oynamaktadır.

Mehmet SEZGİN
CEO / Sezgin İnşaat

Sezgin İnşaat olarak, 20 yılı aşkın süredir gerçekleştirdiğimiz tüm projelerimizde, asansör montajı konusunda hızlı, kaliteli ve güvenli çalışmalar sunan Enes Asansör Mühendislik'e güveniyoruz. Uzman ekipleri, sorunsuz asansörlerin yanı sıra projelerimizin ve dosya işlemlerimizin titizlikle takibini yaparak zaman kazanmamıza olanak tanır. Enes Asansör Mühendislik'e projelerimizi rahatlıkla teslim edebilmenin verdiği güvence ile çalışmalarımızı sürdürmekten mutluluk duyuyoruz.

İnş. Müh. Çağlar AKSOY
CEO / MC AKSOY

MC Aksoy Yapı olarak, Enes Asansör Mühendislik ile gerçekleştirdiğimiz işlerde, proje hazırlık aşamasından başlayarak asansör montajının tamamlanıp yeşil etiket ve ruhsat alımına kadar tüm süreçte özverili bir şekilde çalışmalarını takip etmeleri nedeniyle yıllardır vazgeçilmez iş ortağımızdır.

Önder DAĞHAN
CEO / Önder Group

Enes Asansör Mühendislik, uzman ekipleri ve asansör montajındaki yüksek kaliteli hizmetleriyle müşterilerimize memnuniyet sağlamaktadır. Projelerimizin başarısına katkıda bulunan bu özverili firma, asansör montajı konusunda kusursuz bir iş çıkarmaktadır. Kendilerine emekleri için teşekkür ederiz.

Mimar Burak AKGÜN
CEO / Akgün İnşaat

İstanbul'un hem Anadolu hem de Avrupa yakasında gerçekleştirdiğimiz tüm projelerde Enes Asansör Mühendislik ile birlikte çalıştık. Yıllar içinde onlarca asansör montajı işlemimizi Enes Asansör Mühendislik ile büyük bir güven ve memnuniyetle gerçekleştirdik, ve bu işbirliğini sürdürmekteyiz.

REFERANSLARIMIZDAN BAZILARI

Boydak Holding

Hayat Kimya

Ofçay

Ford Otomotiv

Mutlu Akü

Dalgakıran Makine

Entegre Harç

Emes Teker

Farmatek

Farma Kim Lojistik

Ofton İnşaat

Hema İnşaat

Collezione

Test Makina

THOR Türkiye

Ena Farma

Atılgan Otomotiv

AYF Otomotiv

Güven Kepçe

Arme Mühendislik

Tek Gıda

Bambi Cafe

Akkol Grup

Malaga Cafe

LDAP Teknoloji

Mak-Ser Platform

GMG Teknoloji

Tempo Filtre

Fen Bilimleri

Uğur Dershaneleri

GMG Teknoloji

Yedi İklim Akademi

SMS Kalibrasyon

Kafkaslar Dış Ticaret

216 Yapı Koru

Arpacıoğlu Grup

3 Adım Koleji

Amerikan Kültür

Değişim Özel Eğitim

Bilgefil Anaokulu

Eskiz Yapı

Sezgin İnşaat

Zeren Mimarlık

MC Aksoy İnşaat

RK Yapı Mühendislik

Grande Deri

Eyüboğlu Hotel

Tivolli Mobilya

SEBA Makina

ADATIP Hastanesi

Emtes Elektrik

Ezber Sürücü Kursu

Han Mimarlık

Eyüboğlu İnşaat

Dent1 Ağız Diş Sağl.

Belde Planlama

Mina Mimarlık

Atalay Yılmaz İnş.

Kağıthane Devlet Hast.

NOT: Bu sayfa aylık olarak güncellenmektedir.